Hotel Marysin Dwór

Oferujemy

Niewątpliwą atrakcją Karcmy Pod Strzechom jest kuchnia oparta na niepowtarzalnych recepturach podhalańskich gaździn, oraz wiekowej tradycji kuchni staropolskiej.

Charakterystyczny smak potraw bierze się z podstaw kuchni góralskiej, która tradycyjnie jest uboga asortymentowo, ale przebogata jeżeli chodzi o posmakowanie. To mieszanka zwyczajnych polskich przypraw, doskonałych mięs i warzyw. Tak wyśmienite dania, serwowane przez nas, jak: 
Oscypek pieczony na blachach z bruśnicą podawany, 
Kiszka góralska z cebulą z patelni, 

Kurki z patelni na maśle czosnkowym, 
Kwaśnica z ziebrem wędzonym z grulami, 
Stek z polędwicy wołowej w sosie pieprzowym,
Sandacz w szyjkach rakowych (Laureat Śląskiego znaku jakości)
i wiele innych.

IMPREZY

Karcma Pod Strzechom pomaga w zorganizowaniu świąt rodzinnych i towarzyskich. Profesjonalnie przygotujemy każdą uroczystość: chrzciny, komunie, wesele, urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze i stypy.  Zadbamy o to, aby uroczystość wywarła niezapomniane wrażenie na Państwa gościach. Wspólnie z Państwem ułożymy menu dobierając z naszej kuchni ulubione Państwa potrawy, które najlepiej wpiszą się w charakter spotkania. 

Nasze doświadczenie wykorzystamy by doradzić Państwu ile porcji i rodzajów dań powinno znaleźć się na stołach. Służymy pomocą w ustalaniu kolejności i sposobu serwowania potraw. Karcma Pod Strzechom oferuje niepowtarzalną atmosferę organizowanych dla Państwa imprez. Nasze atuty, to dobry smak i gust oraz wysoka jakość i dyskrecja obsługi. Jedyne co musicie Państwo w tym celu zrobić, to powierzyć jej przeprowadzenie Karcmie Pod Strzechom.

 

SZKOLENIA FIRMOWE

 

Nasz lokal dosponuje salą konferencyjną, która może pomieścić do 40 osób w układzie kinowym. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt multimedialny.

 

Restauracja Marysin Dwór