Hotel Marysin Dwór

Aktualności

  • Dzień Ojca 2015 - dziś składamy życzenia wszystkim tatom !!! :)

Dziś każdemu tacie należą się

najserdeczniejsze życzenia.

23 czerwca to bowiem międzynarodowy

Dzień Ojca -

okazja do wyrażenia szacunku dla swojego rodzica

oraz docenienie jego wysiłku w nasze wychowanie.

 

Z okazji Twojego Święta, za wczoraj i za dziś,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem 
zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności 
za wszystkie dla nas trudy i starania
składamy Ci dzisiaj podziękowania.

 

Pozdrawiamy :)

  • Komunikat

UPRZEJMIE INFORMUJEMY ŻE DO 30.09 RESTAURACJA KARCMA POD STRZECHOM BĘDZIE NIECZYNNA Z POWODU PRAC KONSERWACYJNYCH PROWADZONYCH NA TERENIE OBIEKTU. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO RESTAURACJI MARYSIN DWÓR HOTEL I MARYSIN DWÓR PARK W CHORZOWIE.

  • Dzień Kobiet!!

Wszystkie Panie i dziewczęta tylko u nas niezapomniany wieczór dla uroczej płci pięknej w restauracji Karcma Pod Strzechom !!
Oferujemy fantastyczne drinki i przekąski przygotowane specjalnie po to , aby ten dzień był dniem szczególnym dla Was !!
Odłóżcie wszystkie obowiązki na ręce waszych drugich połówek i rozkoszujcie się 8 marca w gronie najlepszych koleżanek tylko u nas w Karcmie Pod Strzechom.

Zapraszamy !!!

  • WALENTYNKI!!

UWAGA !!!! WALENTYNKI JUŻ ZA PASEM, A TY NIE MASZ POMYSŁU NA ROMANTYCZNY WYPAD WE DWOJE?? TWOJA KOBIETA MARZYŁA O ROMANTYCZNEJ KOLACJI PRZY ŚWIECACH W MAŁEJ GÓRALSKIEJ CHATCE W KTÓREJ ISKRZY SIĘ KOMINEK??MOŻESZ SPEŁNIĆ MARZENIA SWOJEJ POŁÓWKI I ZROBIĆ JEJ PRZYJEMNOŚĆ ZAPRASZAJĄC JĄ DO NASZEJ RESTAURACJI "KARCMA POD STRZECHOM" NIE PRZEGAP OKAZJI TYLKO U NAS PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 50 ZŁ DOSTANIESZ 10 % RABATU !!!!! SPECJALNE MENU , AROMATYCZNE DRINKI I KLIMAT SPRAWIĄ , ŻE TEN WIECZÓR ZOSTANIE NA DŁUGO W TWOJEJ PAMIECI I PAMIĘCI TWOJEJ DRUGIEJ POŁÓWKI. ZAPRASZAMY!!

  • KORONA SMAKOSZA!!

W dniach 10-11 września zapraszamy na weekend za pół ceny do naszej restauracji w ramach konkursu na najlepszy lokal gastronomiczny w mieście. Cena serwowanych przez nas dań biorących udział w zabawie jest obniżona o 50% serdecznie zapraszamy.

  • Zapraszamy!!

Serdecznie zapraszamy do Restauracji Karcma Pod Strzechom codziennie od 12 do 22.

| Strona 1 | Strona 2 |
Restauracja Marysin Dwór